Camping
Op het Friese platteland, net buiten het dorp Donkerbroek vind je Landgoed de Cuynder. Dit landgoed bestaat uit een eco-tuinderij, een wandelbos, boomgaard en kruidentuin. Op dit terrein is ook een camping, die dit seizoen uitsluitend geopend is op basis van zelfbediening.
De omgeving
Buiten op het erf is van alles te vinden om van te genieten als je van de natuur houdt; Een wandelbos, een kikkervijver, boomgaard, kruidentuin, pijnbomen, wat ‘boeren erf dieren’ en nog veel meer. In het piepkleine winkeltje van het landgoed worden de producten verkocht die gemaakt worden van de opbrengst van het land.De omgeving rond het landgoed is verrassend. Fietsers kunnen knooppuntenroutes volgen, langs het riviertje de Tjonger fietsen, of een van de vele natuurgebieden in de buurt bezoeken. Ook leuke plaatsen en dorpen zoals Oosterwolde, Appelscha, Makkinga en zelfs Drachten, zijn op de fiets goed te bereiken. Stap je in de auto? Dan ben je binnen 40 minuten in Leeuwarden, Assen of Groningen.
Kamperen op basis van zelfbediening
Met een caravan, camper of tent kun je overnachten op de mini-camping van ‘de Cuynder’. Tussen de pijnbomen en gewassen is plek voor 15 kampeermiddelen met aansluiting voor elektra. De mooie sanitaire voorzieningen zijn ook toegankelijk voor minder validen. De camping werkt op basis van zelfbediening. Dit betekent dat er geen vaste receptie of begeleiding aanwezig is. Ook is vooraf reserveren niet mogelijk. Kamperen kan alleen op basis van beschikbaarheid bij aankomst.
Algemeen
- Camping op basis van zelfbediening
- Een winkeltje waar de opbrengsten van het land worden verkocht
- Een prachtige locatie



